0216 399 93 15
info@yucekanhukuk.com

Hakkımızda

1984 yılında İstanbul Kadıköy ‘de Av. Ali Rıza KANDEMİR tarafından kurulan “Kandemir Hukuk Bürosu” Av. Dinçer YÜCE’nin ortaklığı ile “Kandemir & Yüce Hukuk Bürosu” adı ile Avukatlık, Danışmanlık ve Arabuluculuk ofisi olarak İstanbul ili, Kartal ilçesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

İstanbul başta olmak üzere tüm ülke çapında faaliyet gösteren ofisimiz, gerek şahıslar hukukunda gerekse ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyet gösteren, sektöründe isminden çokça söz ettiren firmalara danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmakta olup, ayrıca Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku gibi bir çok alanda faaliyetini sürdürmektedir.

Aynı zamanda hukuk sistemimize yeni giren "Arabuluculuk" müessesine ilişkin olarak sunduğumuz arabuluculuk hizmeti ile arabuluculuğa elverişli tüm uyuşmazlıklarda tarafların talepleri doğrultusunda tarafları memnun edecek objektif çözüm yollarını bulmak ve uzlaşabilecekleri bir zemin hazırlamak için hizmet vermektedir.

Sağlamakta olduğumuz "Danışmanlık" hizmeti ile hukuki ilişkinin temellerini doğru atarak ve müvekkil menfaatini ve hakları korumaya yönelerek ileride karşılaşılabilecek sorunları daha baştan önleyici düzenlemelerle sağlayabilmeyi hedeflemekteyiz.

Ofisimiz, yürütmüş olduğu süreçleri, hukukun üstünlüğü ve evrenselliği ilkeleri ile etik yapısından taviz vermeksizin, titizlikle sürdüren, güvenilir bir hizmet sunmayı kural olarak benimsemiş kadrosu ile çalışmaktadır. Stajyerlik döneminden başlayarak ofisimizde yetişen ve uzmanlaşan ekibimiz ile tek amacımız, yapmış olduğumuz titiz ve detaylı çalışmaların ardından öncelikli olarak yapacağımız karşılıklı müzakereler ile olumlu sonuçlara varmak olup, karşılıklı müzakerelerin yeterli olmaması halinde yürütülecek adli süreç ile hedeflenen sonuca ulaşmaktır.